PO VÝBORNOM VÝKONE NAŠA U-13 VEZIE TRI BODY Z IHRISKA LÍDRA TABUĽKY.

V predohrávke 16.kola súťaže mladších žiakov U-13 v utorok 16.4.2019 odohrali naše deti na pôde 1.družstva tabuľky. Domáci ťahali 15 zápasovú šnúru neporaziteľnosti v súťaži a preto to bol ostro sledovaný duel. Naša U-13 od začiatku zápasu diktovala tempo a sebavedomým výkonom počas celého zápasu nedala domácim ani pomyslenie na lepší výsledok. V 16.minúte sa našu prevahu pretavila do prvého gólu Zuzka Belicová, čo o 3 minúty druhým gólom potvrdil Jakub Poljak. Domáci hrozili najmä protiútokmi, čo sa im podarilo minútu pred koncom 1.polčasu a znížili na 1:2. To bolo z pohľadu domácich gólovo všetko naopak po zmene strán sme pridali k dobrej hre aj ďalšie góly a to v 31.minúte Dominik Tužinský, 39. Andrej Kozlík a veľmi dobrý výkon všetkých detí na ihrisku korunoval piatym gólom v sieti súpera Samo Valo. Deťom k výkonu v Rosine gratulujeme za čo si zaslúžia veľkú pochvalu a dúfame, že im to dodá energiu a chuť na celú jarnú súťaž!!!
MATCH REPORT:
1.MIRAGE TRIEDA MŽ U-13 – 16.kolo 16.4.2019 o 18:00h.
OŠK ROSINA – FC JUVENTUS 1:5 (1:2)
góly: 29.Svrček – 16.Belicová, 19.Poljak, 31.Tužinský, 39.Kozlík, 54.Valo, rozhodovala: N.Durmis bez kariet. Počet divákov 80.

komplet info aj s tabuľkou nájdete na: https://obfz-zilina.futbalnet.sk/sutaz/2590/