PO VÝBORNOM VÝKONE V DOHRÁVKE 9.KOLA 1.MIRAGE TRIEDY PRIŠLA ODMENA V PODOBE VÍŤAZSTVA V ROSINE.

V stredu 7.10.2020 odohrala naša U11 dohrávku na horúcej pôde v Rosine. Po zlom výkone v Ďurčinej, akoby nastúpili iné deti :-)) a bola radosť pozerať tento zápas. od začiatku sa pustili do súpera s vôľou uspieť a odčiniť víkendové výkony. Hralo sa v plnom nasadení, deti zvládali osobné súboje a s plnou dávkou sebavedomia ukázali, že futbalom sa baviť teda vedia. Aj teraz sa to potvrdilo, že futbal sa odohráva hlavne v hlave a pokiaľ som nastavený na 100% a mám natrénované je to veľká radosť!!! Všetkým zúčastneným patrí veľká pochvala.
MATCH REPORT:
I. MIRAGE TRIEDA MLADŠÍ ŽIACI | dohrávka 9. KOLO 07.OKTÓBER.2020, 16:00
2020-2021 | Majstrovský zápas OŠK ROSINA
MLADŠÍ ŽIACI
OŠK ROSINA – FC JUVENTUS ŽILINA B 1:3 (0:2)
góly: Kántor – Hrdina, Krško, Ďubašák
Zostava FC JUVENTUS “B”:
Čunga – Vyletel ,Hrdina , Krško M., Krško A. , Vojsovič , Ďubašák , Tvrdý , Špánik , Drígeľ , Závodský, Paur.