PO VÝBORNOM VÝKONE VÍŤAZSTVO V TLP U-11 NA IHRISKU V KOŠŤANOCH.

Match report:
TJ Košťany nad Turcom U-11 – FC JUVENTUS ŽILINA U-9 2:4 – góly JUVE: Drígeľ 2, Hrdina, Závodský,
Zostava FC JUVENTUS ŽILINA U-9:
Čunga – Hrdina, Vojsovič, Vyletel, Jakubíková, Valko, Závodský, Mišút, Paur, Tvrdý, Drígeľ.


Naša U-9 odohrala už tretie kolo nadstavbovej časti TLP U-11. Po vynikajúcom výkone, dobrej hre v nasadení sa im podarilo priviesť tri body tentokrát z Košťan nad Turcom. Plné nasadenie, nemať strach zo súpera aj, keď je starší, či väčší, sebadôvera a poctivý výkon to je vždy základom úspechu. Hovorí sa, že kto sa bojí nech nechodí do lesa a to isté platí aj pri futbale. Deti nesmú riešiť proti komu idú hrať, ale proste, keď prídem na ihrisko snažím sa zo seba vydať všetko, čo som sa na tréningu naučil. Tak, ako to dnes predviedla naša U-9 v Košťanoch. Bol radosť dívať sa na to, ako sa bavia futbalom a užívajú si ho. Po parádnej hre si na konto pripísali víťazstvo v pomere 4:2, keď o naše góly sa podelili Filip Drígeľ 2, Filip Hrdina a Nicolas Závodský po jednom góle. No zásluhu na výsledku majú všetci, ktorí dnes v Košťanoch nastúpili a preto si zaslúžia veľkú pochvalu .