POHODOVÉ VYSTÚPENIE NAŠEJ U-11 NA TURNAJI V PÚCHOVE.

Po minulo týždňových  vystúpeniach našej U-9 a U-10 sa na turnajoch série Alexandra cup 2019 sa v sobotu 19.1.2019 predstavila aj naša U-11. Za účasti 14 družstiev z celého Slovenska sa nestratili a až posledný zápas v 7.člennej skupine ich odsunul na súboj o 7 – 8 .miesto. Ak by boli uvedený skupinový súboj zvládli hrali by o medaile :-). Ale taký je turnajový futbal jedno zaváhanie znamená všetko inak. V zápase o konečné umiestnenie sa stretli s FOMATOM Martin, kde po dramatickom priebehu zápasu, keď sme prehrávali  už 0:2, deti zdvihli hlavu dokázali vyrovnať a v záverečnom tlaku mali dokonca niekoľko veľkých možností otočiť výsledok nakoniec podľahli v pokutových kopoch 2:3. Čo bolo však dôležitejšie bola spokojnosť trénera Mariána Ďuricu z hrou detí, keď ani v jednom zápase neboli horším tímom. Podotkol, že sa to nedá porovnať z hrou na poslednom turnaji v starom roku v Dubnici nad Váhom. Deti si futbal užívali a snažili sa v každom zápase až do konca. Dokázali otočiť zápasy v ktorých prehrávali, čo je pre ich futbalový vývoj nesmierne dôležité najmä z psychickej stránky. Videli, že sa dá hrať s každým a vždy je to o detailoch, ktoré rozhodujú zápasy. Dúfame, že prvý tohtoročný turnaj ich naštartuje aj do tréningovej činnosti, ktorá je základom pre budúci rozvoj futbalistov. Preto dnes patrí veľké poďakovanie a pochvala všetkým zúčastneným deťom, ktoré ukázali, že sa vedie zabávať futbalom a ako vedia bojovať za čierno-biele farby JUVENTUSU!!!

ZOSTAVA FC JUVENTUS U-11:

Káčerik T. – Kasper, Kozlík, Ďatková, Očenáš S., Bitušiak, Olejár, Ľach.