POZOR OD PONDELKA 3.AUGUSTA ZAČÍNAME OPÄŤ TRÉNOVAŤ V NOVEJ SEZÓNE 2020/2021!!!

Máme už polovicu prázdnin za sebou a mnoho detí si júl užívalo a trénovalo aj na LFT2020 no teraz začíname oficiálne novú sezónu. Tréneri sú pripravený a veríme, že aj deti, ktoré nie sú na dovolenkách netrpezlivo čakajú, aby mohli začať trénovať. V PONDELOK 3.augusta 2020 otvára o 16:30h. tréningy kategória U10 (deti narodené v roku 2011) a po nich následuje kategória U11 (deti narodené v roku 2010). A už to všetko pôjde podľa rozpisov, ktoré sú uvedené v kalendári udalostí: https://futbalovaskolajuventus.sk/udalosti/.
Tréningy U15, U13 sa budú uskutočňovať na ihriskách v Porúbke a Kasárňach, kategórie U11 a U10 budú na ZŠ Závodie a ihrisku v kasárňach (piatkové) a všetky ostatné kategórie U9, U8, U7 a U6 budú trénovať na ZŠ Závodie (okrem zimného režimu o čom Vás budeme včas informovať). Všetky ostatné informácie ohľadne prihlášok na novú sezónu Vám budeme priebežne zasielať na email, budú uvedené tu na FACEBOOKU, INSTAGRAME a WWW stránke a nájdete ich tak isto v magazíne HURRÁ JUVENTUS.
Takže s chuťou do novej sezóny 2020/2021. Vaša FŠJ :-))