POZOR REGISTRÁCIA DO FŠJ SPUSTENÁ!!!PLATÍ AJ PRE STARÝCH ČLENOV FŠJ!!!FUTBALOVÉ SÚŤAŽE ZAČÍNAJÚ UŽ 18.8.2018!!!

Dobrý deň v rámci kvalitnejšej organizácie a servisu Vám, zasielame prihlášku na novú sezónu vo FŠJ a projekte BSF. V prípade záujmu poprosíme prihlášku vyplniť a obratom zaslať na náš email späť, aby sme vedeli kvalitne naplánovať činnosť na novú sezónu potrebujeme si zosumarizovať počty a preto Vás poprosíme o zodpovedné vyplnenie prihlášky a zaslanie najneskôr do termínu: 3.8.2018. Prípravu a tréningy na novú sezónu začíname už 13.augusta 2018. O všetkom podstatnom budete informovaní na základe Vašej prihlášky. Prihlášku si je možné stiahnúť aj na našej novej webovej stránke, kde ju môžete aj online vyplniť a zaslať. Všetky novinky a udalosti nájdete na našej webovej stránke www.futbalovaskolajuventus.sk, facebooku: https://www.facebook.com/Futbalov%C3%A1-%C5%A1kola-Juventu…/a budete dostávať na svoj email vo forme newsletteru.

Tí, ktorí už zaslali prihlášku prostredníctvom webového formulára zo stránky považujte tento email už za bezpredmetný. Ďakujeme.