POZOR V PONDELOK 13.AUGUSTA 2018 o 17:30h. ZAČÍNAME!!!

Polovička prázdnin je už za nami a dúfame, že ste si ju naplno aj užívali. Ani sme sa nenazdali a máme tu novú sezónu. Tentokrát aj s novou kategóriou mladší žiaci U-13. Keďže sa nám futbalová sezóna neúprosne blíži začíname s tréningovou činnosťou v prázdninovom režime. Prvý tréning je naplánovaný na pondelok 13.8.2018 o 17:30h. na ZŠ Závodie. Bude to tréning pre všetky kategórie, kde sa dozviete niečo viac o rozdelení a činnosti v novej sezóne. Kto má ešte v tomto termíne dovolenkové povinnosti tak sa zapojí do letnej prípravy postupne podľa rozpisov tréningov v jednotlivých kategóriách. Upozorňujeme, že registrácia starých členov FŠJ ( to sú Tí, ktorí pôsobili v klube v minulej sezóne a chcú pokračovať ďalej) je do piatku 3.8.2018. Dovtedy treba vyplniť a zaslať na email novú prihlášku ( ktorú ste dostali na svoj email) na novú sezónu 2018/2019. Prihlášku je možné poslať aj elektronicky z našej novej webovej stránky www.futbalovaskolajuventus.sk.
Tešíme sa na Vás TRÉNERI.