POZÝVAME VÁS NA 3.ROČNÍK PLESU FŠJ, KTORÝ SA USKUTOČNÍ 11.JANUÁRA 2019!

V piatok 11.januára.2019 sa uskutoční v kultúrnom dome v Závodí už 3.ročník plesu futbalovej školy JUVENTUS. Aj tentokrát máme pre Vás pripravený bohatý program s vystúpením tanečnej skupiny VIVAS dance group v štýle latino, tak isto Vás zabaví svojím vystúpením tanečná skupina TARA, ktorá si pre náš ples pripravila špeciálne futbalové vystúpenie, tradične nebudú chýbať nielen futbalové súťaže a jedno prekvapenie. Medzi tanečnými kolami nám bude do uška hrať ľudová muzika s ktorou si môžete zanôtiť známe pesničky a samozrejme nemôže chýbať bohatá tombola z ktorej výťažok pôjde deťom, ktoré sa bavia futbalom. Do tanca bude hrať DJ Frenkie Busster, ktorý si pre nás pripraví svetelnú šou a video šou. Nebude chýbať tradične dobré jedlo, ktoré poteší nielen gurmánov. Celým večerom Vás bude sprevádzať moderátorka Lucia Langová a už je len na Vás, ako sa budete v dobrej spoločnosti zabávať. Cena vstupenky na osobu je 30.-€ v ktorej je zahrnutý prípitok, slávnostná večera, polnočný bufet, víno, káva a sóda. Počet miest na ples je limitovaný!!! Záujemcovia si môžu lístky objednať prostredníctvom emailu: futbalovaskolajuventus@gmail.com, alebo telefonicky na: 091784130.