POZÝVAME VÁS NA 4.ROČNÍK REPREZENTAČNÉHO PLESU FŠJ.

Čas letí a onedlho tu budeme mať koniec roku 2019. Už tradične hneď na začiatku nového roku 2020 sme pre Vás pripravili už 4.ročník reprezentačného plesu FŠJ. Opäť sa bude konať v Kultúrnom dome v Závodí a to v piatok 10.1.2020 od 19:00h. Okrem výbornej atmosféry medzi priateľmi FŠJ Vás čakajú aj vystúpenia hudobnej skupiny La Gange, tanečné kreácie v podaní dievčat zo skupiny MY GIRLS, tak isto sa Vám predstaví aj detská tanečná skupina SKIPY. Celú akciu bude moderovať náš priateľ a zároveň rodič jedného z malých futbalistov Roman Nadányi, ktorý ako bonus pridá zopár svojich piesní. Mimo tanečného parketu Vám bude do uška hrať ľudová muzika a nebudú chýbať tradičné futbalové i nefutbalové súťaže. Ako už tradične o polnoci bude vyhlásená bohatá tombola, ktorej výťažok ide pre deti, ktoré sa bavia futbalom. Do tanca Vám bude celú noc hrať DJ Ivan Pavlík. O dobré jedlo a zábavu teda nebude núdza. Týmto Vás na ples oficiálne pozývame. Rezervácia vstupeniek je emailom: futbalovaskolajuventus@gmail.com (pozor počet miest je obmedzený!!!).