PRIHLASOVANIE DO FŠJ CEZ WEBOOKER NA SEZÓNU 2019/2020 SPUSTENÉ!!!

Dobrý deň prvotné prihlásenie na novú sezónu iba elektronicky (aj starí členovia, ktorí absolvovali FŠJ v minulých rokoch) cez WEBOOKER na adrese: https://fsj.webooker.eu/, kde si urobíte registráciu ( cez sekciu „registrace“ vyplníte svoje údaje, následne Vám príde na Váš email potvrdenie o registrácií. Potvrdíte link a prihlásite sa v sekcii „přihlášení“. Následne si zadáte študenta – to bude Váš syn/dcéra. 
Následne budete postupovať takto: Od dnes UTOROK 6.8.2019 môžete cez svoj zaregistrovaný účet na informačnom systéme WEBOOKER zaregistrovať svoje dieťa do FŠJ na sezónu 2019/2020. Akceptované budú iba elektronické prihlášky cez WEBOOKER ( na základe elektronickej prihlášky Vám bude doručená prihláška v papierovej forme + prihláška do CVČ na šk.rok 2019/2020. Postup je jednoduchý choďte na stránku: https://fsj.webooker.eu/ prihláste sa a prejdite do sekcie ZÁPIS FŠJ 2019/2020, vyberte si patričnú vekovú kategóriu označenú FŠJ U-X rok narodenia yy kliknite na ňu, prejdite na registrovať kurz a registrujte svoje dieťa. Všetky informácie Vám prídu na Váš email. V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať emailom na: futbalovaskolajuventus@gmail.com, alebo telefonicky na 0917784130. Ďakujeme Vaša FŠJ.