Prípravný zápas U9 v Martine dopadol na výbornú

V SOBOTU 22.5.2021 ODOHRALA NAŠA U9 PRÍPRAVNÝ ZÁPAS V MARTINE.
Po vyše pol roku sme zahájili aj zápasovú činnosť a to prvým prípravným zápasom, ktorý odohrala naša U9 v Martine s domácim FOMATOM. Deti sa na zápas veľmi tešili o čom svedčí 100% účasť aj napriek daždivému počasiu. Zápas mal dobré tempo a každý sa snažil, čo mu sily stačili. Hralo sa systémom, ako v lige prípraviek, t.j. dve družstvá naraz na dvoch ihriskách. Dovedna deti zvládli 100 minút hry za dve hodiny. Bolo vidieť, že sa futbalom bavia a po tak strašne dlhom čase si to všetko užívali. Padalo veľa gólov, boli vidieť krásne individuálne i kombinačné akcie, proste paráda. Veľká pochvala patrí preto všetkým deťom, ktorí v sobotu reprezentovali náš klub a ich rodičom za povzbudzovanie.
Zostava FC JUVENTUS ŽILINA U9: Šimko, Kaščák, Káčerik, Šugár R., Ťažký M., Ťažký T., Ristvej, Sušienka, Šoltýs, Blanár, Orlovský, Bukovina, Banás, Bittšánsky, Štofko, Zidan, Jakub Adam, Krško A., Neslušan.
Opäť aj cez najbližší víkend nás čakajú prípravné zápasy aj pre ostatné kategórie na, čo sa už teraz veľmi tešíme.