STARŠÍ ŽIACI U15 KÚSOK OD PREKVAPENIA KOLA

Naši starší žiaci U15 v novom zložení a posilnený o hráčov starších ročníkov 2006 a 2007 cestovali na horúcu pôdu ešte neporazeného FK PREDMIER. Polčas sme viedli 2:1 a za tohto stavu sme nepremenili dve tutovky po samostatných nájazdoch a domáci posilnený kontaktným gólom na 2:2 nakoniec duel otočili a po dramatickom priebehu zvíťazili 4:3. Novým hráčom patrí veľké poďakovanie za snahu a predvedený výkon a pevne veríme, že sme položili základy pre konkurencieschopný tím, ktorý ešte ukáže svoju silu. Pod vedením nového trénera Jána Papučíka sa ukázali v tom najlepšom svetle.
MATCH REPORT:
III.LIGA SŽ U15 SKUPINA A | 10. KOLO 03.OKTÓBER.2020, 10:00
2020-2021 | Majstrovský zápas Štadión FK Predmier
FK PREDMIER – FC JUVENTUS ŽILINA 4:3 (1:2)
góly: Chlebina 2, Hanulík, Brachňák – Slúčik T. 2, Kantorík
Zostava FC JUVENTUS U15:
Kúdelčík – Paprčiak, Paprčiaková, Ťažký D., Ťažký M., Michalcová, Gabaj, Kantorík (K), Cigánik, Comorek, Slúčik T. – Mahdoň, Vanca, Slúčik M., Zajac.