STARŠIA A MLADŠIA PRÍPRAVKA “B” ODOHRALI PRVÉ KOLO SÚŤAŽE PRÍPRAVIEK V NEDEDZI.

Prinášame Vám pohľad trénera Miroslava Sedliačka na kategóriu U6+U8: “Odohrali sme 4 zápasy, kde sme podali 4 rôzne výkony. Prvý zápas sme sa báli, hľadali sa nevedeli sme si prihrať. Druhý zápas už bol lepší výkon deti si začali viac dovoľovať, strach opadol vedeli sme vyviesť loptu, čo bolo pozitívne a prišiel aj gól. Tretí zápas zase o niečo lepší deti začali počúvať aj rady trénera, čo sa týka vyvedenia lopty a bránenia. Posledný zápas sme začali, ako z partesa ujali sme sa vedenia a chlapci podali najlepší výkon na turnaji. Aj, keď sme nevyhrali ani jeden zápas pochvalu si zaslúži každý. Chcem zvlášť vyzdvihnúť výkony Samka Sedliačka, Jakuba Adama, Peťa Slovíka aEliáša Maceka. Samozrejme sa veľmi snažili Aj Milko Hreus a Leo Valášek, ktorí sú však ročníky narodenia 2015 a boli na turnaji na skusoch :-)). Ďakujem všetkým deťom za skvelý športový zážitok”
zostava FC JUVENTUS ŽILINA mladšia prípravka B:
Gaduš Roman, Adam Jakub, Sedliaček Samo, Slovík Peter, Macek Eliáš, Hreus Milko, Valášek Leo.
Deti zo staršej prípravky U11 +U10 B si tak isto schuti zahrali a užili futbal a v zápasoch nenašli premožiteľa. ich výsledky na turnaji: JUVE – KŠK ŽILINA 8:0, JUVE – L.LÚČKA 4:4, JUVE – KUNERAD 8:1, JUVE – NKLG 4:0.
Zostava FC JUVENTUS ŽILINA staršia prípravka B:
Jakubek – Lokaj, Bajtoš, Mišút, Pažický, Šutek, Kvašňovský.
Všetci zaslúžia pochvalu a gratuláciu k výkonom. Ďakujeme.