TESNÉ VÍŤAZSTVO NAŠEJ U13 V PRVOM DOMÁCOM ZÁPASE 8.KOLA 3.LIGY MŽ, sk.A

Prvý krát nastúpila naša U13 v kompletnom zložení a to po prvý krát na “domácej” pôde vo Veľkom Rovnom proti súperovi z Bytče. Podľa hodnotenia trénerom to bol najmä v prvom polčase viac boj, ako futbal bez väčšieho nasadenia a hlavne pohybu našich hráčov. Ochota jazdiť hore – dole bola minimálna. Po dohovore v kabíne sa hra hra zlepšila a to, že deti chceli až do konca sa im vyplatilo v samom závere, keď víťazstvo 1:0 zariadil Teo Weichpart 3.minúty pred koncom zápasu. Za výkon najmä v druhom polčase si deti zaslúžia pochvalu a pevne veríme, že im to dodá energiu do tréningového procesu, aby futbalovo rástli stále vyššie a vyššie.