TLP U-11: V DOHRÁVKE 5.KOLA SME PODĽAHLI TURANOM TESNE 2:1

V sobotu sme odohrali aj dohrávku 5.kola v Turanoch. Na ihrisko priviedla svoje družstvo kapitánka Karolína Ďatková a opäť sme nezachytili úvod, keď nám domáci strelili rýchly gól. Potom sme postupne preberali iniciatívu v hre, ale bolo to bez priamočiareho zakončenia. Bez streľby na bránku sa gól dať nedá. V druhom polčase sme už viac dominovali a pokúšali sa aj o zakončenia zatlačili domácich na ich polovicu no nie a nie dať gól. Domáci potom už hrozili iba z protiútokov. Už, keď sa zdalo, že sa nám podarí vyrovnať domáci udreli druhý krát a po tom, ako vypadla lopta nášmu brankárovi z rúk strelili druhý gól, ktorý sa ukázal, ako víťazný. Nakoniec sa nám v samom závere podarilo aspoň skorigovať na konečných 1:2 v náš neprospech. Výkon najmä v druhom polčase nebol zlý a s troškou šťastia pri zakončení sme sa mohli radovať aj z bodového zisku. Ale dôležité bolo to, že sa zápas odohral v dobrom tempe a mal vysokú úroveň.