TLP U-11: V TURČIANSKEJ ŠTIAVNIČKE PO POLČASOVOM SPÁNKU REMÍZA.

Ako býva zvykom úvod zápasu sme opäť prespali na čele s našim brankárom Paťasom, ktorý akoby ešte nad rozprávkami rozmýšľal. Domáci nás zaskočili a za 15 minút viedli už 4:0. Do konca polčasu sa nám podarilo streliť ešte jeden gól. Do druhého polčasu sme spravili zmenu na poste brankára a vstúpili sme doň, ako víchor. Razom bolo vyrovnané na 4:4 a to boli domáci radi, že z množstva ďalších šancí sa nám nepodaril dokonalý obrat v zápase. Druhý polčas bol plne v našej réžii hýrili sme pohybom, spresnili prihrávky ukázali pekné individuálne aj kombinačné akcie zápas si deti doslova užívali a bola radosť pozerať na nich. Ak by sme boli do zápasu vstúpili od začiatku takto rázne bolo by to úplne iný zápas aj výsledkovo.

MATCH REPORT:

ŠK TURČIANSKA ŠTIAVNIČKA – FC JUVENTUS    4:4  (4:1)

góly :   – Gregor, Šichta, Bella T., Bella J. – Weichpart T., Šebestian, Fojtík, Serafín