TRÉNINGY KATEGÓRIA U9!!!

futbalový tréning: Keďže sa trénuje podľa nových pravidiel s maximálnym počtom detí 5 v jednej skupine s jedným trénerom prinášame Vám rozdelenie do skupín na základe dochádzky v mesiaci august – september – október 2020…skupiny na dnešnom tréningu sú spravené na základe poslednom tréningu vo štvrtok 15.10.2020:
kategória U-9 – rok narodenia detí 2012 a mladší
skupina: Šimko, Orlovský, Ťažký M., Ťažký T., Bujný
skupina: Blanár, Káčerik M., Šugár, Šustek, Kaščák
skupina: Moravčík, Sušienka, Batuna, Bukovina, Škulec
skupina SOBOTA: bude doplnená na základe dohody s rodičmi detí!!!
POZOR rodičia nesmú byť prítomní v čase v areáli školy!!! Deti odovzdáte pri bráne (vstup do ZŠ) a môžete sledovať T.J. mimo areálu školy.
V prípade neospravedlnenej účasti na tréningu bude hráč preradený na tréningy v sobotu!!!
čas tréningu: 18:00 – 19:15h. – 75´
zraz na tréning: 17:45h.
info: nezabudnúť úbor JUVE ( biely dres, čierne trenky, biele, alebo čierne štulpne), kopačky na trávu, turfy na UT, fľašu na pitný režim a hlavne chuť trénovať!!!
miesto konania: ihrisko ZŠ Závodie – prírodná tráva, umelá tráva, ostatné športoviská – podľa rozhodnutia trénerov!!!
tréner: Daniel Kováčik – (0917784130, email: kovacik.zilina@gmail.com), asistent trénera: Ladislav Ťažký – (0903588089, email: lado.tazky@gmail.com),
vedúci družstva: Lucia Šimková – (0911502904, email: lsimkova51@gmail.com)
ospravedlnenie: vopred cez WEBOOKER!!!: https://fsj.webooker.eu/Schedule?semesterID=113
Ospravedlnenie neúčasti na tréningu s časovým predstihom vopred je pre trénerov veľmi dôležitá informácia pre plánovanie si tréningovej jednotky!!! Kto sa nebude ospravedlňovať vopred nebude mu umožnené sa zúčastňovať tréningového procesu!!! ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE!!!
Všetky info ohľadne tréningov nájdete aktuálne vždy v kalendári udalostí na nasej www: https://futbalovaskolajuventus.sk/udalosti/