TRETÍ HRACÍ DEŇ NA TURNAJI V ZNAMENÍ VÍŤAZNÝCH RADOSTÍ.

V piatok do hry najskôr zasiahla naša U-10 a po výbornom výkone s množstvom nepremenených šancí nakoniec svojho súpera zaslúžene zdolala 1:0. V druhom zápase proti výborne hrajúcemu Maďarskému družstvu sme si nejaké šance síce vytvorili no gól sme nedali naopak dôrazne a rýchlo hrajúci súper nás tvrdo trestal. Chlapci z U-11 svoj dnešný prvý zápas neodohrali s takým dôrazom a aj napriek šanciam remizovali 0:0. Druhý zápas proti domácemu Užhorodu už bola iná káva. Odohrali asi najlepší zápas v plnom nasadení a aj napriek tomu, že sme inkasovali, ako prvý, chlapci dokázali dvomi gólmi zápasové skóre otočiť vo svoj prospech. Čo, ale treba dnes vyzdvihnúť bolo to, že sme mali navzájom najlepší fanklub na turnaji, keď počas zápasov zneli fanúšikovské chorály. Keď hrali chlapci z U-10 tak svoje hlasivky vyzvŕtala U-11 a potom naopak. Spoločná radosť z predvedenej hry a výsledkov bola radosť pozorovať. Takto sa utužuje klubový kolektív. Na záver dňa pripravili rodičia našich oslávencov Filipov “Hrdina” a Drígeľ” po večeri malé prekvapenie pre všetky deti. Oslávencom sme zagratulovali zaspievali im veľa zdravia a šup, šup do postele. Zajtra nás čakajú záverečné zápasy, obed a cesta domov. Očakávaný príchod je o polnoci zo soboty na nedeľu na hlavnej železničnej stanici v Žiline. O tom, že si deti turnaj užívajú sa presvedčte aj v našej fotogalérií ).