TURNAJ FUTURE CUP 2018 V NOVOM FORMÁTE DOPADOL NA VÝBORNÚ!!!

V sobotu 23.11.2018 sa od rána odohrával v hale V.JAVORKU na Hlinách 5, turnaj s názvom FUTURE CUP 2018, ktorý zorganizovalo CVČ Kuzmányho. Hralo sa bez rozhodcov, bez výsledkov, proste iba hra fair play. Deti dokázali, že si futbal vedia zahrať s chuťou a radosťou, čo bolo to najdôležitejšie. Doobeda hrala kategória U-13 mladší žiaci. Tam sme mohli vidieť ozaj už vyzretú futbalovú krásu a vo futbalových súbojoch to bol častokrát potlesk na otvorenej scéne. My sme mali dve družstvá pod hlavičkou CVČ 1 a CVČ2, ktoré zahrali veľmi fantasticky a najmä CVČ 2, čo boli vlastne deti z U-10 nás veľmi milo prekvapili a práve teraz sme videli, že keď hrajú bez tlaku na nejaký výsledok ukazujú úplne všetko, čo sa naučili a to je to najdôležitejšie. Súpermi im boli deti z Podhoria, Rosiny 1, Rosiny 2 a FA N-KL-G. Kategória prípravka U-10 odohrala zápasy poobede ihneď po ukončení kategórie U-13. Ani menšie deti sa vôbec nedali zahanbiť a ukazovali, ako sa vedia dokonale baviť futbalom. Boli to zápasy plné nasadenia, individuálnych futbalových zručností a gólov. V tejto kategórií sme mali jedno družstvo pod hlavičkou CVČ ostatné deti z U-10, ktoré nehrali doobeda a musíme povedať, že opäť si deti futbal užívali bez tlaku a tréner tam vlastne ani nemusel byť, lebo boli tak fantastický, že si svoju hru dirigovali sami (akurát viedol striedania ). v tejto kategórií nám boli súpermi opäť deti z Podhoria, Rosiny, Bánovej a Kysuckého Nového Mesta. Poďakovanie za umožnenie odohratia tak fantastického turnaja patrí CVČ Kuzmányho. Tak isto patrí poďakovanie p. Zuzke Lábajovej z Podhoria, ktorá doniesla pre deti horalky a džúsiky, ktoré potešili. A samozrejme patrí veľké poďakovanie všetkým deťom, ktoré si užili futbalové dopoludnie a popoludnie. Tešíme sa na ´další FUTURE CUP 2018, lebo deti znamenajú BUDÚCNOSŤ…

video z akcie nájdete na našom FACEBOOKU: https://www.facebook.com/Futbalov%C3%A1-%C5%A1kola-Juventus-834100850032496/