TURNAJ FUTURE CUP 2019 PRE KATEGÓRIU U8 DOPADOL NA VÝBORNÚ.

Za účasti 6 družstiev sa naše deti z U8 na domácom turnaji FUTURE CUP 2019 prezentovala nielen výsledkami, ale najmä výkonmi. Chlapci boli rozdelení do 2 družstiev na JUVENTUS Bieli a JUVENTUS čierni ukázali svoje futbalové zručnosti. Výber JUVE bieli prešiel turnajom bez prehry a s celkovým skóre 38:4 sa stal víťazom. Najmä zápas s AS Trenčín, kde sa rozhodovalo o víťazovi turnaja bol z oboch strán perfektný a zvládli sme ho víťazstvom v pomere 2:1 aj, keď sme 1:0 prehrávali. Výber JUVE čierni skončil na 5.mieste, ale tak isto sa prezentoval dobrými výkonmi a najmä snahou detí. Vydarený turnaj bol 2 zo série našich domácich turnajov. Už najbližšie nás 7.12.2019 čaká turnaj pre kategóriu U10. Poďakovanie za organizáciu turnaja patrí aj rodičom, ktorí sa podieľali na bezproblémovom zabezpečení a to na čele s vedúcou družstva p. Šimkovou. Všetkým ešte raz ďakujeme.
Na turnaji FUTURE CUP 2019 nás reprezentovali:
JUVENTUS U8 bieli:
Káčerik M., Ťažký T., Šimko, Krško A., Ristvej, Orlovský, Blaha, Ťažký M., Šustek.
JUVENTUS U8 čierni: Lategan, Bittšánsky, Galfione, Bukovina, Blanár, Zidan, Petrovič, Štofko, Šlachta.