TURNAJ FUTURE CUP 2019 PRE U13 DOPADOL NA VÝBORNÚ!!!

V sobotu 9.11.2019 sa odohral v ŠH V.JAVORKU prvý zo série našich domácich turnajov pod názvom FUTURE CUP. Odštartovali sme našou najstaršou kategóriou U13. Za účasti 10 družstiev rozdelených do skupín A a B sa najskôr odohrali súboje v základných skupinách. Bolo sa veru na čo pozerať a každý tím ukázal to, že chce hrať futbal nielen na výsledok, ale hlavne pre radosť a potešenie. Na základe skupinových duelov vznikli súboje o konečné poradie. teda hralo sa systémom, že prvý zo skupiny A hral finále s prvým zo skupiny B atď…Všetky zápasy boli nesmierne vyrovnané a vždy rozhodovali detaily. Celkové prvenstvo a musíme povedať, že zaslúžene si odniesli chlapci z Vranova nad Topľou. Ich hra spĺňala všetky mládežnícke futbalové parametre a bola radosť sa na nich dívať. Samozrejme, že nezaostali ani ostatné družstvá a bolo sa teda celú sobotu na čo dívať. Naša U13 bola rozdelená na tým A a B a aj, keď sme nedosiahli až na medaile odohrali sme dobré zápasy. Dôležitá bola u detí hlavne hlavne chuť ukázať svoje futbalové zručnosti. Za organizáciu turnaja treba poďakovať rodičom z U13, za poskytnutir priestorov haly zas mestskému CVČ Kuzmányho Žilina. Vydarenú akciu nám fotomapoval Jreportér Michal Tužinský za čo mu ďakujeme.
Konečné poradie na turnaji:
1.CFT Academy – MFK Vranov nad Topľou
2. FA UNITED NKLG
3. Tatran Sučany
4. ŠK Podhorie
5. JUVENTUS “B”
6. Tatran Turany
7. FK Rajec
8. JUVENTUS “A”
9. OŠK Rosina “A”
10. OŠK Rosina “B”
na turnaji nás reprezentovali:
FC JUVENTUS U13 “A”
Očenáš S. – Beňadik, Ďurica, Kasper, Ľach, Kozlík, Bitušiak,
FC JUVENTUS U13 “B”
Káčerik T. – Mahdoň, Tužinský D., Čaniga, Comorek, Holeša, Majtaník Michal.