U-11 NAPRIEK HERNEJ PREVAHE PREHRA S FOMATOM 4:5

Opäť sa raz potvrdilo, že držanie lopty a herná prevaha neznamená zaručené víťazstvo. Keď chýba zakončenie v podobe streľby na bránku a súper Vás trestá skoro za každú chybu tak to výsledkovo dopadne tak, ako dnes. Deťom sa nedá vyčítať nasadenie, pohyb napádanie, keď sme skoro na 10 minút nepustili súpera zo svojho obranného pásma, až na tú koncovku :-). Tak isto nám chýbal rýchlejší prechod do útoku a priamočiarosť akcií. Začali sme na tom na tréningoch pracovať a veríme, že sa to už čoskoro prejaví aj v hre. Zápas sme mali vo svojich rukách a aj napriek 5 inkasovaným gólom to malo skončiť v náš prospech. Veľkým pozitívom bolo to, že sa deti bavili zápasom, ako správny kapitán vynikal Braňo Beňadik a mali chuť púšťať sa do súbojov 1:1, 1:2, 1:3, ktoré väčšinou vyhrávali no chýbala tá finálna smrtiaca prihrávka. Bojovali jeden za druhého a ukázali tímového ducha no v niektorých prípadoch sme nedohrávali súboje až do konca, čo by sa nemalo stávať. Pochvalu za výkon si zaslúžia všetci a veríme, že nabudúce si už vychutnajú aj víťazný pokrik po zápase :-).

MATCH REPORT:

FC JUVENTUS ŽILINA – MŠK FOMAT MARTIN   4:5  (1:2)

góly J: Beňadik 2, Jakubský, Ďurica – MT: Frniak 2, Kalnický, Fučela, Krcho

zostava FC JUVENTUS:

Šebestian (Dobrovič D.) – Waczlav, Ďurica, Kozlík – Ľach, Beňadik (K), Jakubský – Kubáň – Uličný, Čaniga, Olejár.

rozhodoval:  Kováčik, bez kariet

info o zápase a tabuľka: https://turciansky-futbalovy-zvaz.futbalnet.sk/sutaz/2437/?part=4016&round=71125

sledujte facebook:  https://www.facebook.com/Futbalov%C3%A1-%C5%A1kola-Juventus-834100850032496/

sledujte JTV: https://futbalovaskolajuventus.sk/tv/