U-13: ĎALŠIA TRINÁSTKA V SIETI SÚPERA.

Tentokrát na naše domáce ihrisko v sobotu 29.9.2018 zavítal súper z Bytčice a po slabšom prvom polčase sme súpera zdolali výsledkom 13:3. Do prvého polčasu sme nastúpili s myšlienkami v hlave, že prišiel posledný celok tabuľky a asi sa sám aj porazí. Brankár hostí vychytal naše gólové šance a po hrubých chybám sme dokonca aj dva krát inkasovali. Polčasový stav bol teda “len” 4:2 v náš prospech. Po dôraznom dohovore trénera si chlapci uvedomili, že nič nepríde samo zapli na vyššie obrátky, čo sa prejavilo nielen herne, ale aj gólmi v sieti súpera, ktorých bolo napokon 13. Opäť sa presadili Samo Valo so Samom Valíčkom, ktorí zaťažili konto súpera zhodne 4 gólmi a hettrickom sa zaskvel aj Maťo Olejár a to brankár hostí chytal veľmi výborne a zabránil ďalším 8 – 10 gólom.