Nahrávam Udalosti

Udalosti jún 2019

Udalosti Search and Views Navigation

Kalendár z Udalosti

Kalendár z Udalosti
pondelok utorok streda štvrtok piatok sobota nedeľa
27

15.kolo LIGA PRÍPR. SFZ 2019 JUVENTUS – L.MIKULÁŠ U-11, U-10, U-9

TRÉNING KATEGÓRIA U-9

28

POHYBOVÁ PRÍPRAVA PRE KATEGÓRIE U-9, U-8 a U-7

TRÉNING KATEGÓRIA U-7

TRÉNING KATEGÓRIA U-11

TRÉNING KATEGÓRIA U-13

29
30

TRÉNING KATEGÓRIA U-7

SEMAN ACADEMY – BRANKÁRSKY TRÉNING!!!

TRÉNING KATEGÓRIA U-8

31

JUVENTUS FAMILY DAY 2019 + MDD

1

8.kolo TLP U-11: FK KOŠŤANY NAD TURCOM – FC JUVENTUS ŽILINA

22.kolo: FC JUVENTUS – FK STREČNO I.mirage tr. ml. žiaci U-13

2
3

TRÉNING KATEGÓRIA U-6

TRÉNING KATEGÓRIA U-10

TRÉNING KATEGÓRIA U-9

4

POHYBOVÁ PRÍPRAVA PRE KATEGÓRIE U-9, U-8 a U-7

TRÉNING KATEGÓRIA U-7

ŠPECIALIZOVANÁ POHYBOVÁ PRÍPRAVA U-10 V UTOROK 04.06.2019!!!

TRÉNING KATEGÓRIA U-8

5

TRÉNING KATEGÓRIA U-10 PLAVÁREŇ!!!

TRÉNING KATEGÓRIA U-6

TRÉNING KATEGÓRIA U-9

6

TRÉNING KATEGÓRIA U-7

SEMAN ACADEMY – BRANKÁRSKY TRÉNING!!!

TRÉNING KATEGÓRIA U-8

TRÉNING KATEGÓRIA U-11

7

TRÉNING KATEGÓRIA U-10

TRÉNING KATEGÓRIA U-11

TRÉNING KATEGÓRIA U-13

8

TURNAJ PRÍPRAVKY ObFZ 2019, TURNAJ Č.3!

12.kolo: ŠK GBEĽANY – FC JUVENTUS I.mirage tr. ml. žiaci U-13

9.kolo TLP U-11: FK VALČA – FC JUVENTUS ŽILINA

9

MEMORIÁL A.MÜHELYIHO 2019 KATEGÓRIA U-10.

10

TRÉNING KATEGÓRIA U-10

TRÉNING KATEGÓRIA U-6

TRÉNING KATEGÓRIA U-9

11

POHYBOVÁ PRÍPRAVA PRE KATEGÓRIE U-9, U-8 a U-7

TRÉNING KATEGÓRIA U-7

ŠPECIALIZOVANÁ POHYBOVÁ PRÍPRAVA U-10 V UTOROK 11.06.2019!!!

TRÉNING KATEGÓRIA U-8

12

TRÉNING KATEGÓRIA U-11+U-13 PLAVÁREŇ

TRÉNING KATEGÓRIA U-10

TRÉNING KATEGÓRIA U-6

TRÉNING KATEGÓRIA U-9

13

TRÉNING KATEGÓRIA U-7

SEMAN ACADEMY – BRANKÁRSKY TRÉNING!!!

TRÉNING KATEGÓRIA U-8

TRÉNING KATEGÓRIA U-11

14

TRÉNING KATEGÓRIA U-10

13.kolo: FC JUVENTUS – ŠK PODHORIE I.mirage tr. ml. žiaci U-13

15

X-GAMES 2019 Zašová turnaj pre kategóriu U-8

KRAĽOVANY QUICK SPORT CUP 2019 KATEGÓRIA U-9

10.kolo TLP U-11: FK KLÁŠTOR POD ZNIEVOM – FC JUVENTUS ŽILINA

16

KRAĽOVANY QUICK SPORT CUP 2019 KATEGÓRIE U-8, U-7, U-6

TURNAJ PRÍPRAVKY ObFZ 2019, TURNAJ Č.4 TERCHOVÁ!

17

TRÉNING KATEGÓRIA U-6

TRÉNING KATEGÓRIA U-10

TRÉNING KATEGÓRIA U-9

18

POHYBOVÁ PRÍPRAVA PRE KATEGÓRIE U-9, U-8 a U-7

TRÉNING KATEGÓRIA U-7

TRÉNING KATEGÓRIA U-8

TRÉNING KATEGÓRIA U-13

19

TRÉNING KATEGÓRIA U-6

TRÉNING KATEGÓRIA U-8 + U-7 – PLAVÁREŇ!!!

TRÉNING KATEGÓRIA U-10

TRÉNING KATEGÓRIA U-9

20

TRÉNING KATEGÓRIA U-7

SEMAN ACADEMY – BRANKÁRSKY TRÉNING!!!

TRÉNING KATEGÓRIA U-8

TRÉNING KATEGÓRIA U-11

21

TRÉNING KATEGÓRIA U-10

TRÉNING KATEGÓRIA U-11

TRÉNING KATEGÓRIA U-13

22

JUNIOR CUP – memoriál Jiřího Pavlíka KOZLOVICE – kategória U-11

23

TURNAJ PRÍPRAVKY ObFZ 2019, TURNAJ Č.5 ZÁVODIE!

24

TRÉNING KATEGÓRIA U-6

TRÉNING KATEGÓRIA U-10

TRÉNING KATEGÓRIA U-9

25

POHYBOVÁ PRÍPRAVA PRE KATEGÓRIE U-9, U-8 a U-7

TRÉNING KATEGÓRIA U-7

TRÉNING KATEGÓRIA U-8

TRÉNING KATEGÓRIA U-11

26

TRÉNING KATEGÓRIA U-6

TRÉNING KATEGÓRIA U-10

TRÉNING KATEGÓRIA U-9 PLAVÁREŇ

27

TRÉNING KATEGÓRIA U-7

SEMAN ACADEMY – BRANKÁRSKY TRÉNING!!!

TRÉNING KATEGÓRIA U-8

TRÉNING KATEGÓRIA U-11

28

TRÉNING KATEGÓRIA U-10

TRÉNING KATEGÓRIA U-11

TRÉNING KATEGÓRIA U-13

29

KRASŇANY CUP 2019 KATEGÓRIA U-10

30
+ Export udalostí
×
×

Cart