Nahrávam Udalosti

Udalosti september 2020

Udalosti Search and Views Navigation

Kalendár z Udalosti

Kalendár z Udalosti
pondelok utorok streda štvrtok piatok sobota nedeľa
31
1

1. KOLO 3.LIGA STARŠÍCH ŽIAKOV U15 UTOROK 1.9.2020 o 10:00h.

1. KOLO 3.LIGA MLADŠÍCH ŽIAKOV U13 UTOROK 1.9.2020 o 11:45h.

1. KOLO I. MIRAGE TRIEDA MLADŠÍ ŽIACI U13 UTOROK 1.9.2020 o 10:00h.

UPOZORNENIE DNES JE SVIATOK TRÉNINGY SA NEUSKUTOČNIA!!!

2
3

DOHRÁVKA 5. KOLO 3.LIGA STARŠÍCH ŽIAKOV U15 ŠTVRTOK 3.9.2020 o 15:30h.

DOHRÁVKA 5. KOLO 3.LIGA MLADŠÍ ŽIACI U13 ŠTVRTOK 3.9.2020 o 17:15h.

4
5

TURNAJ X – Games 2020 KATEGÓRIE U10 a U9

6. KOLO I. MIRAGE TRIEDA MLADŠÍ ŽIACI U13 SOBOTA 5.9.2020 o 10:00h.

I.RESPECT TRIEDA PRÍPRAVIEK ObFZ – SKUPINA A.

I.RESPECT TRIEDA PRÍPRAVIEK ObFZ – SKUPINA E.

6
7
8
9
10
11
12

7. KOLO I. MIRAGE TRIEDA MLADŠÍ ŽIACI U13 SOBOTA 12.9.2020 o 10:00h.

13
14

DOHRÁVKA 4. KOLO I. MIRAGE TRIEDA MLADŠÍ ŽIACI U13 PONDELOK 14.9.2020 o 16:00h.

15

DOHRÁVKA 2. KOLO 3.LIGA STARŠÍ ŽIACI U15 UTOROK 15.9.2020 o 10:00h.

DOHRÁVKA 2. KOLO 3.LIGA MLADŠÍ ŽIACI U13 UTOROK 15.9.2020 o 11:45h.

16
17

8. KOLO I. MIRAGE TRIEDA MLADŠÍ ŽIACI U13 ŠTVRTOK 17.9.2020 o 16:00h.

18

TRÉNING KATEGÓRIA U15

TRÉNING KATEGÓRIA U13

TRÉNING KATEGÓRIA U10

TRÉNING KATEGÓRIA U11

19

I.RESPECT TRIEDA PRÍPRAVIEK ObFZ – SKUPINA A.

I.RESPECT TRIEDA PRÍPRAVIEK ObFZ – SKUPINA E.

I.RESPECT TRIEDA PRÍPRAVIEK ObFZ – SKUPINA G.

8. KOLO 3.LIGA MLADŠÍ ŽIACI U13 SOBOTA 19.9.2020 o 11:45h.

20
21

TRÉNING KATEGÓRIA U15

TRÉNING KATEGÓRIA U13

TRÉNING KATEGÓRIA U10

TRÉNING KATEGÓRIA U-6

22

TRÉNING KATEGÓRIA U8

TRÉNING KATEGÓRIA U7

TRÉNING KATEGÓRIA U9

23

TRÉNING KATEGÓRIA U10

TRÉNING KATEGÓRIA U-6

TRÉNING KATEGÓRIA U11

24

TRÉNING KATEGÓRIA U15

TRÉNING KATEGÓRIA U13

TRÉNING KATEGÓRIA U8

TRÉNING KATEGÓRIA U7

25

TRÉNING KATEGÓRIA U15

TRÉNING KATEGÓRIA U13

TRÉNING KATEGÓRIA U10

TRÉNING KATEGÓRIA U11

26

I.RESPECT TRIEDA PRÍPRAVIEK ObFZ – SKUPINA A.

I.RESPECT TRIEDA PRÍPRAVIEK ObFZ – SKUPINA G.

27

9. KOLO 3.LIGA STARŠÍ ŽIACI U15 NEDEĽA 27.9.2020 o 10:00h.

LIGA PRÍPRAVIEK SFZ U11, U10, U9 TRIANGEL 2. a 7.KOLO: FOMAT MARTIN, FC JUVENTUS, MŠK KNM.

28

TRÉNING KATEGÓRIA U15

TRÉNING KATEGÓRIA U13

TRÉNING KATEGÓRIA U-6

29

TRÉNING KATEGÓRIA U8

TRÉNING KATEGÓRIA U7

TRÉNING KATEGÓRIA U9

30

DOHRÁVKA 3. KOLO 3.LIGA STARŠÍ ŽIACI U15 STREDA 30.9.2020 o 14:30h.

DOHRÁVKA 3. KOLO 3.LIGA MLADŠÍ ŽIACI U13 STREDA 30.9.2020 o 16:15h.

TRÉNING KATEGÓRIA U10

TRÉNING KATEGÓRIA U-6

1

TRÉNING KATEGÓRIA U15

TRÉNING KATEGÓRIA U13

TRÉNING KATEGÓRIA U8

TRÉNING KATEGÓRIA U7

2

TRÉNING KATEGÓRIA U15

TRÉNING KATEGÓRIA U13

TRÉNING KATEGÓRIA U10

TRÉNING KATEGÓRIA U11

3

LIGA PRÍPRAVIEK SFZ U10, U9 TRIANGEL 4.KOLO: MŠK ŽILINA – FC JUVENTUS ŽILINA

10. KOLO I. MIRAGE TRIEDA MLADŠÍ ŽIACI U13 SOBOTA 3.10.2020 o 10:00h.

10. KOLO 3.LIGA STARŠÍ ŽIACI U15 SOBOTA 3.10.2020 o 10:00h.

10. KOLO 3.LIGA MLADŠÍ ŽIACI U13 SOBOTA 3.10.2020 o 11:45h.

4
+ Export udalostí