V 5.KOLE NADSTAVBOVEJ ČASTI TLP NAŠA U-9 S VYNIKAJÚCIM VÝKONOM.

MATCH REPORT:
FK TATRAN KLÁŠTOR – FC JUVENTUS ŽILINA U-9 2:8
góly JUVE: Vyletel 3, Hrdina, Závodský po 2, Paur.
Zostava FC JUVENTUS U-9:
Čunga – Hrdina, Jakubíková, Paur, Tvrdý, Mišút, Vyletel, Závodský, Vojsovič, Tienes.
Po dvoch prehrách sme cestovala naša U-9 tentokrát do Kláštora pod Znievom, kde si dosýta užívala futbal. Hneď od začiatku sa pustili do svojho súpera bez rešpektu a vnútili súperovi svoj štýl hry. Krásne akcie sa valili na bránku súpera a tentokrát sa darilo aj zakončenie a padali góly. Svojím nasadením, zdravým sebavedomím a hernou kvalitou predčili domácich a z ihriska súpera si vezú tri body za výhru 2:8. Pochvalu za predvedený výkon a nasadenie v zápase si zaslúžia všetci, ale predsa len dnes tréner U-9 vyzdvihol výkon marka Vojsoviča, ktorý rozdával centrované lopty presne na nohy a hlavy našich útočníkov . Je vidieť, keď sú deti správne nastavené na futbal dokážu na ihrisku ukázať, čo sa na tréningoch naučili. Keď odovzdajú na ihrisku všetko v plnom nasadení tak prichádzajú aj odmeny v podobe pozitívnych výsledkov, aj keď to nie je to najdôležitejšie na čo sa v týchto vekových kategóriách sústredíme. No určite to deti povzbudí a poteší, keď zažívajú za kvalitné výkony aj pocit z víťazstva. Ešte raz veľká pochvala pre všetky deti za dnešný výkon v zápase TLP U-11.
Info o zápase a tabuľka: https://turciansky-futbalovy-zvaz.futbalnet.sk/sutaz/2437/