V BRODNE SA V SOBOTU 19.9.2020 ZABÁVALA NAŠA STARŠIA A MLADŠIA PRÍPRAVKA “B”.

Turnaj č.2 staršia prípravka odohrala prvý zápas v zaspatom tempe bez nasadenia a bojovnosti, keď vlastne až za stavu 3:0 pre súpera deti zistili, že sú na ihrisku a hrajú futbal. Podarilo sa im dotiahnúť na 3:3, ale v závere opäť inkasovali a prehrali o jeden gól. Po dohovore trénera si už deti futbal užívali a bolo vidieť, že ho hrajú s radosťou, čo je to najdôležitejšie.
Zostava FC JUVENTUS staršia prípravka “B”:
Čunga – Štalmach, Zanovit, Krnáč, Koštiaľ, Pastorek, Šutek, Jelen, Mišút, Dobrovič M., Jakubíková.
Mladšia prípravka sa predstavila tiež v dobrom svetle a deti si futbal doslova užívali predvádzali skvelé výkony a to je v tejto kategórií to najdôležitejšie. Deti začali dávať aj veľa gólov a teda bola radosť na oslavu :-)). Keď stratia strach a rešpekt zo súperov bude to ešte lepšie, lebo na tréningoch vidíme, že robia pokroky a chce to len trpezlivosť pri prenášaní toho, čo sa učia na tréningoch aj do zápasov. Všetky zúčastnené deti si zaslúžia veľkú pochvalu.
Zostava FC JUVENTUS mladšia prípravka “B”:
Danišek Bruno, Valášek Leo, Slovík Peter, Buberník Dan, Gaduš Roman, Macek Eliáš, Šutarík Adam.