V DOHRÁVKE 2.KOLA I. MIRAGE TRIEDY MLADŠÍCH ŽIAKOV NAŠA U11 VÍŤAZNE.

Po veľmi dobrom výkone si zaslúžene naša U11 odviezla 3 body z pôdy FK Hliník, keď domácich porazili v pomere 3:1. V dobrom zápase sme si po celý zápas udržiavali kontrolu nad dianím na ihrisku. Na domácu taktiku nakopávaných lôpt si deti trošku zvykali ale snažili sme sa hrať svoju hru. Pochvalu si zaslúžia všetci aktéri na ihrisku, ktorý v plnom nasadení v osobných súbojoch niekedy privádzali domácich hráčov až k “slzám”. Ďakujeme aj fanklubu rodičov z U11 a samozrejme našej Jreportérke Monike Jakubíkovej za to, že nás zásobuje krásnymi fotkami priamo z diania zápasov :-))
MATCH REPORT:
I. MIRAGE TRIEDA MLADŠÍ ŽIACI | 2. KOLO24.SEPTEMBER.2020, 16:30
2020-2021 | Majstrovský zápasFK Hliník nad Váhom
FK HLINÍK – FC JUVENTUS ŽILINA B 1:3 (1:1)
góly: Bugdol – krško M. 2, Mišút
POČET DIVÁKOV 20
Zostava FC JUVENTUS U11:
Jakubíková – Vojsovič , Krško , Krško , Paur , Jelen, Ďubašák, Vyletel , Sibila, Štrba, Hrdina , Tvrdý , Drígeľ, Špánik .