V DOHRÁVKE S RAJECKÝMI TEPLICAMI BEZ BODOV.

Po dvojnásobnom odklade kvôli terénu nastúpila včera konečne naša U-13 na pôde v Rajeckých Tepliciach. V zápase, ktorému by svedčila remíze sme nakoniec domácim podľahli 3:1, keď sa väčšina zápasu odohrávala v strede ihriska. Tréner U-13 skonštatoval, že bez väčšej aktivity v zakončení sa proste vyhrávať nedá. Už v domácom zápase proti Strečnu sme dobre nezakončovali a podobné to bolo aj včera. Naši hráči by najradšej zakončovali až z bránkovej čiary, alebo si vytvárali stále lepšie a lepšie pozície na zakončenie no nakoniec to dopadne, že ani nevystrelíme na bránku. Niekedy je lepšie hľadať čo najjednoduchšie spôsoby a hlavne každá akcia by mala končiť streľbou. Inak góly prichádzať nebudú. Už v sobotu nás čaká jeden z najlepších tímov v súťaži Gbeľany a uvidíme, ako sa deťom bude dariť. Ako budú mať nastavené hlavy hneď od úvodu stretnutia.
MATCH REPORT:
FK R. TEPLICE – FC JUVENTUS
góly: Šimkulič 2, Portašík – Tužinský
zostava FC JUVE U-13:
Káčerik T. – Poljak, Maňo J., Belica, Valo, Comorek, Ďurica, Kozlík, Mahdoň, Majtaník Michal, Belicová, Beňadik.
viac info o zápase a tabuľku nájdete na: https://obfz-zilina.futbalnet.sk/sutaz/2590/…