V LIGE PRÍPRAVIEK PROTI NÁMESTOVU TENTOKRÁT BEZ VÍŤAZSTVA.

V sobotu 13.4.2019 sme na domácej pôde v Gbeľanoch a Nededzi privítali súpera z Námestova. Najstaršia kategória U-11 nestačila na súpera a aj napriek tomu, že družstvo č.1 zložené z detí z kategórie U-11 svoje zápasy po štandartnom výkone vyhralo v pomere 3:2 družstvo č.2 zložené z našej U-10 po ustráchanom výkone prehralo svoje zápasy 2:15, takže konečný výsledok bol 5:17 pre hostí. V kategórii U-10 nás reprezentoval výber z U-9, ktorý sa síce snažil a bojoval no na súpera nestačil a aj, keď druhé družstvo U-10, ktoré postavilo NKLG svoje duely vyhralo celkovo sme podľahli 15:21. V najmladšej kategórii U-9 nás reprezentovali deti zložené z U-9 a U-8, ktoré sa tiež snažili podať, čo najlepšie výkony no tak isto svojmu súperovi podľahli v pomere 2:35. Takéto zápasy proti starším súperom odkrývajú všetky slabiny, najmä v rýchlosti myslenia a prevedenia, osobných súbojoch a ukazujú deťom, ako treba hlavne v tréningoch ísť naplno. Lebo keď to nebudú praktizovať v tréningovom procese, tak v zápasoch to nenájdu a ich výkonnosť porastie len veľmi pomaly. Všetky deti treba za ich snahu a výkony v nepriaznivom počasí napriek prehrám pochváliť, lebo snahu im uprieť nemožno .