V NEDEDZI SA FUTBALOM ZABÁVALA NAŠA U-8 a U-7.

Za krásneho ideálneho slnečného počasia sa odohral v poradí druhý turnaj ObFZ staršej a mladšej prípravky. Naši najmladší z U-7 dnes odohrali dva zápasy v ktorých si futbal vychutnávali plnými dúškami a herne vyčnievali nad svojimi súpermi. Oproti turnaju v Tepličke dnes nastúpili na dva zápasy a to opäť proti Tepličke nad Váhom a Varínu. V oboch zápasoch mali herne navrch a s radosťou si užívali futbal. Bola radosť pozerať na individuálne výkony a kopec strelených gólov bol čerešničkou na torte. Po výsledkových výpraskoch našej U-8čky na prvom turnaji v Tepličke sme boli zvedaví, ako si budú deti užívať futbal v Nededzi. A bolo sa veru na čo pozerať hneď v úvodnom zápase s Tepličkou nad Váhom sme smolne prehrali 1:0, keď sme boli v útoku bezzubí a bez toho sa zápasy nevyhrávajú. Druhý zápas proti domácim z akadémie NKLG united to bol zápas, ako remeň a po veľmi dobrom výkone detí sa skončil nakoniec deľbou bodov po remíze 3:3. len pre zaujímavosť v Tepličke sme s týmto istým súperom prehrali 21:0! Povzbudený výsledkom s domácimi sa deti pustili do súpera z Terchovej od prvej minúty a konečný rezultát 7:3 v náš prospech bol výsledkom výbornej hry detí. V poslednom zápase proti Varínu sme neboli tak isto horším družstvom a len zaváhanie alá Slovenskí hokejisti, keď sme ešte 2 minúty pred koncom sme viedli 3:2 no v závere sme inkasovali 2 góly čo znamenalo prehru 3:4 . Ale aj tro patrí k futbalu a aj to posúva deti vpred. Za dnešný turnaj patrí všetkým veľmi veľká pochvala a spokojnosť s výkonmi detí!!!