V NEDEĽU 13.1.2019 ZAHÁJILA TURNAJE V NOVOM ROKU AJ NAŠA U-10.

Výkonmi, ako cez kopirák pokračovala v Púchove aj naša U-10. Bezkrvným výkonom, bez nasadenia, dôrazu a pohybu sa to proste nedá. Proste nedokázali hodiť všetko za hlavu a baviť sa futbalom. Ak si porovnáme výkony našich detí na tréningoch, kde je radosť sa na nich dívať, čo predvádzajú s akým nasadením, čo si dokážu dovoliť v hre 1 na 1 na turnaj, akoby sme priviezli úplne iné deti ). najlepší zápas, čo sa týka nasadenia, pohybu a dôrazu sme odohrali proti MŠK Žilina. V ostatným zápasoch to boli také bezkrvné výkony a až posledný zápas nám priniesol aj radosť z víťazstva, keď sme o 13 – 14 miesto zdolali FK Podhorie 4:0. Samozrejme aj takýto zbabraný turnaj treba zažiť a veríme, že si chlapci aj s Elou z neho zoberú ponaučenie a nabudúce sa futbalom pôjdu opäť len zabávať 
Zostava FC JUVENTUS U-10:
Kopál – Waczlav, Čaniga, Šebestian, Macúch, Kucko, Weichpart, Mráz, Brozová.