V NEDEĽU 14.6.2020 ODOHRALA SVOJ PRVÝ PZ PO KORONE AJ NAŠA U10.

Za veľmi teplého počasia nastúpila naša U10 na umelej tráve v Kysuckom Novom Meste proti domácej U10. Ako sa vyjadril tréner Marián Závodský deti si schuti zahrali a po dlhšej pauze boli hladné po futbale. Hralo sa 3 x 30 minút a bola radosť pozerať na výkony obidvoch družstiev, ktoré sa doslova bavili futbalom. Tréner Závodský bol potešený a spokojný s výkonom detí, ktoré ukázali kvalitný výkon, nasadenie. Padalo veľa gólov, čo bolo dobré pre motiváciu a radosť detí. Do tretice sa na pôde v Kysuckom Novom Meste predstaví aj v PZ naša U11, ktorá si v utorok 16.6.2020 od 18:00h. zmeria sily s domácou U11. Týmto víkendom sme po tréningoch rozbehli v našej futbalovej škole aj zápasovú a turnajovú aktivitu. Všetky doteraz potvrdené zápasy, turnaje a akcie až do októbra 2020 nájdete v kalendári udalostí na našej www stránke: https://futbalovaskolajuventus.sk/udalosti/