V NEDEĽU ZASPATÝ VÝKON NAŠEJ U-10 VO VRÚTKACH.

V nedeľu 30.októbra 2018 cestovala naša U-10 opäť do Vrútok tentokrát na TLP. V prvom polčase sme pôsobili úplne strnulo a zasnívane, čo bolo pre zápas rozhodujúce. Súper nám strelil 3 góly a bolo po zápase. Druhý polčas sme začali trošku aktívnejšie, ale chýbal pohyb bez lopty. Hral vlastne len ten, čo mal loptu a ostatní sa dívali. Takýto výkon nemohol stačiť na strelenie kontaktného gólu takže sa zápas len tak dohrával. Vôbec sme nepreniesli do hry to čo trénujeme, nasadenie, rýchlosť, hru 1:1, 1:2, rozťahovanie hry do strán a hlavne priamočiarosť na bránku. Pôsobili sme, ako čerstvo vyfáraní baníci po šichte :-)). Bez pohybu sa proste futbal hrať nedá, musíme byť trpezlivý a prísť na to, ako preniesť tréningové návyky aj do každého zápasu…lebo je to všetko v hlave.