V PONDELOK 27.5.2019 SME UKONČILI POSLEDNÝM ZÁPASOM LIGU PRÍPRAVIEK.

Na domácej pôde v Gbeľanoch a Nededzi sme privítali hostí s Liptovského Mikuláša. Na ihrisku v Gbeľanoch odohrala súboje najstaršia kategória U-11 a musíme konštatovať, že rozlúčka stála za to. Deti sa futbalom bavili a mali aj viac z hry. V obidvoch polčasoch sme mali herne navrch a len nepremenené aj tie vyložené šance nás stáli aj konečné víťazstvo. Súper bol maximálne efektívny a preto bol konečný výsledok 5:6 pre Liptovský Mikuláš. Napriek prehre musíme všetky deti za výkon a snahu pochváliť, lebo boli lepším tímom a takéto prehry si v deckom futbale zaslúžia potlesk a bolo to vidieť aj na deťoch, že si cenili to ako hrali a odchádzali z ihriska aj napriek prehre s úsmevom. V Nededzi v rovnakom čase odohrali svoje zápasy naša U-10 a U-9, ktoré tak isto so sympatickými výkonmi síce tiež v konečnom zúčtovaní na svojich súperov nestačili, ale herne, nasadením a pohybom si futbal taktiež užívali. V konečnom hodnotení ligy prípraviek musíme teda skonštatovať, že súťaž splnila naše očakávania a ciele. odohrali sme kvalitné stretnutia počas celej sezóny, deti futbalovo podrástli a už teraz sa tešíme na novú sezónu 2019/2020. všetkým deťom, ktoré sa zapojili počas celej sezóny ďakujeme, rodičom, ako fanklubu tak isto patrí poďakovanie.