V PONDELOK SME ODOHRALI PREDPOSLEDNÉ KOLO LP V KYSUCKOM NOVOM MESTE.

V prvom stretnutí v najstaršej kategórií výber U-11 neodohral práve najlepší duel, hlavne chýbalo nasadenie a chuť pobiť sa o víťazstvo. Obidva polčasy zhodne prehrali 4:1 a nemastný neslaný výkon nemohol viesť k úspechu. Celkom dobre odohrali svoj duel deti z U-10, ktorí nastúpili, ako druhé družstvo v kategórií U-11. najmä druhý polčas, ktorý síce prehrali 2:0, ale na ihrisku boli vyrovnaným súperom a niektoré fázy sme mali viac z hry. My sme svoje šance nedotiahli ku gólu ba naopak jeden sme si dali vlastný a druhý padol z pokutového kopu. Deti si však za nasadenie, pohyb a hru zaslúžia veľkú pochvalu aj napriek celkovej prehre 2:16. V kategórií U-10 si už zápasy naplno vychutnávali a užívali aj výsledkovo. Futbalom sa zabávali a po dobrej hre porazili domácich s celkovým skóre 21:11. Najmladšia kategória U-9 si tak isto svoje zápasy naplno užívala a bola radosť sa dívať na výkony detí. V plnom nasadení krásne individuálne akcie časté zakončenie to bola naša hra. Deti z kategórie U-8 po dobre odohranom turnaji v Dubnici si opäť schuti zahrali a zastrieľali a spolu s U-9 porazili domácich po celkovom súčte 20:13. Čo bolo však najdôležitejšie je to, že výsledok nebol žiadna náhoda, ale dielom dobre odvedenej práce detí na ihrisku. Všetky si zaslúžia veľkú pochvalu a je to pre nich pekná motivácia do ďalších tréningov a zápasov.