V PORADÍ TRETÍ TURNAJ PRÍPRAVIEK ObFZ SME ODOHRALI VO VARÍNE.

Za krásneho slnečného počasia sa deti z našej U-8 a U-7 bavili futbalom na ihrisku vo Varíne. V staršej kategórií U-11, kde hrá naša U-8 sme po zaspatom úvode v prvom zápase odohrali veľmi dobré stretnutia. Chlapci sa naštartovali a užívali si zápasy do sýtosti. Prežívali sme gólové radosti a deti sa s nasadením snažili proti každému súperovi. Mladšia kategória tiež začala vlažne, akoby ani na turnaji neboli, ale následne sa rozohrali a už sa len bavili futbalom a bola radosť sa na nich dívať. odmenou pre všetkých bol záverečný ceremoniál, keď pán Capko z TMK pri ObFZ odovzdal deťom za ich výkony medaile a poháre. Všetkým teda patrí veľká pochvala a na záver dodávame, že ešte odohráme dva turnaje a to 16.6.2019 v Terchovej a 23.6.2019 budeme organizovať turnaj MY na domácej pôde na ZŠ Závodie!!!