V PREDOHRÁVKE 18.KOLA MLADŠÍCH ŽIAKOV NAŠA U-13 VÍŤAZNE.

Keďže cez víkend majú futbalové povinnosti na LANDEK CUPE v Ostrave vo štvrtok 2.5.2019 cestovala naša U-13 na predohrávku s KŠK ŽILINA. Zápas sa na veľmi zlom teréne ihriska u Saleziánov odohrával od začiatku v našej réžii a bola to iba otázka koľko gólov sa nám podarí streliť. súpera sme vôbec nepustili pred našu bránku, no problémom pre deti bol práve hrboľatý terén. Lopta tým pádom dosť neposlúchala, ale aj tak sa nám podarilo v prvom polčase streliť domácim 4 góly a bolo prakticky rozhodnuté. Druhý polčas sa síce hral pod našou taktovkou, ale gólovo sme sa už nepresadili takže konečný výsledok ostal určený z prvého polčasu. Za to, ako sa snažili vysporiadať s terénom patrí deťom pochvala aj, keď bolo badať, že majú problém sa s tým vysporiadať, lebo predsa len naša hra je založená na futbalovej technike, čo terén dosť komplikoval. Ale aj s týmto sa musia vedieť futbalisti vysporiadať a naše deti to dokázali. Toto víťazstvo ich vynieslo na 4.priečku v tabuľke a už len 5 bodov strácajú na lídra tabuľky Rosinu. Tým, čo cestujú na turnaj do Ostravy držíme palce!!!
MATCH REPORT:
KŠK ŽILINA – FC JUVENTUS ŽILINA
góly: Comorek 2, Bitušiak 2
zostava FC JUVENTUS:
Kopál – Poljak, Ďurica, Belica, Maňo, Mahdoň, Belicová, Tužinský D., Beňadik, Comorek, Majtaník, Bitušiak.
rozhodoval: Krupík, bez kariet. Divákov: 30
Viac info o zápase a tabuľka: https://obfz-zilina.futbalnet.sk/sutaz/2590/