V PRVOM KOLE TLP U-11 GÓLOVÁ PRESTRELKA NAŠEJ U-10 V TURČIANSKEJ ŠTIAVNIČKE.

Naša U-10 začala prvý zápas v sezóne ustráchaným postojom, neistými prihrávkami a slabými osobnými súbojmi. V druhom polčase prvého zápasu konečne deti pochopili, že musia hrať aktívne a hlavne razantne v osobných súbojoch čo sa odzrkadlilo aj na počtom strelených gólov. Zápas sa skončil zaslúžene remízou 5:5. Aj keď deti tvrdo bojovali v druhom polčase aby sa zápas skončil víťazne súper nám to svojou aktívnou obranou nedovolil. Ďakujem deťom za to, že sa nezľakli za nepriaznivého stavu a pokúsili sa o tvorivú a úspešnú hru. Veľká vďaka patrí aj fanklubu rodičov za povzbudzovanie, ktoré dodalo silu a odvahu našim malým futbalistom.
MATCH REPORT:
PRÍPRAVKA – U11 – TFZ SK. “A” | 1. KOLO 29.AUGUST.2019, 10:00
2019-2020 | Majstrovský zápas ŠK Turčianska Štiavnička
ŠK TURČIANSKA ŠTIAVNIČKA
góly: Gregor 3, Štípala 2 
5 : 5
(2:3)
FC JUVENTUS ŽILINA C
góly: Hrdina, Drígeľ po 2, Závodský
Zostava FC JUVENTUS U-10:
Krško M. – Vyletel, Valko, Vojsovič, Ďubašák, Tvrdý, Jakubíková, Špánik, Krško A., Závodský, Hrdina (C), Drígeľ.
kompletné info + tabuľku nájdete na: https://turciansky-futbalovy-zvaz.futbalnet.sk/sutaz/2962/…