V prvom zápase TLP naša U-10 PODĽAHLA SÚPEROVI Z VRÚTOK.

Aj napriek hustému dažďu sa deti z našej U-10 “posilnený o troch hráčov z U-9” pustili odhodlane do prvého zápasu na veľkom ihrisku proti svojmu súperovi z Vrútok. V prvom polčase napriek statočnému výkonu bol badať u väčšiny hráčov ešte rešpekt a na veľkom ihrisku sa hľadali. To bol asi aj základ k výsledku 0:4, lebo druhý polčas zahrali deti fantasticky súpera púšťali len do pološancí a ukázali svoje individuálne aj kombinačné schopnosti. Škoda bolo len toho, že nestrelili aspoň jeden gól, ktorý si určite za dnešný výkon zaslúžili. Dnes vynikali najmä Patrik Šebestian, ktorý kraľoval v obrane a brankár Daniel Dobrovič. V útoku tvrdo bojovala o každú loptu Ela Brozová. Nestratili sa ani traja hráči z U-9 no pochvala určite patrí všetkým, ktorí dnes do zápasu nastúpili a ukázali, ako im futbal chutí a zabávali sa s ním.