V SOBOTU 13.6.2020 ODOHRALA PO CORONE SVOJ PRVÝ PRÍPRAVNÝ ZÁPAS NAŠA U13.

Skoro mesiac iba trénovať a nehrať zápas nie je bohvie čo tak si naša U13 v sobotu 13.6.2020 odskočila na svoj prvý prípravný zápas. Ten sa po dlhej pauze odohral na krásnej trávičke v Bánovej. Hralo sa za ideálneho počasia 3 x 30 minút a našim súperom bola domáca U13 z Bánovej. Bolo vidno, že deti sú po dlhej pauze hladné po futbale a doslova sa vyžívali v hre. Na to, že to bolo ozaj po dlhej dobe obidve družstvá predvádzali skvelý futbal. Hralo sa hore dole, nebola núdza o pekné akcie a samozrejme padali aj góly. Spokojné odchádzali všetky deti z obidvoch družstiev, ktoré sa predviedli v plnej paráde. Týmto zápasom sa oficiálne odštartovala aj zápasová a turnajová činnosť našich detí, keď už v nedeľu 14.6.2020 naša U10 odohrá PZ v Kysuckom Novom Meste o 11:00h. Ostatné naplánované zápasy a turnaje sú už uvedené v kalendári udalostí až do októbra 2020!!! Pozrite si kalendár udalostí na: https://futbalovaskolajuventus.sk/udalosti/