V SOBOTU 2.10.2021 SME ODOHRALI ĎALŠIE ZO SÉRIE TURNAJOV RESPECT LIGY STARŠÍCH PRÍPRAVIEK

V sobotu 2.10.2021 sme opäť na štyroch miestach a to v Brodne, Bytči, Nezbudskej Lúčke a Podhorí odohrali miniturnaje na ktorých sa deti bavili futbalom. V Bytči zvládli deti svoje zápasy na výbornú, keď porazili všetkých svojich súperov. Pohľad trénera p. Kvašňovského: “Turnaj prípraviek U11 v Bytči bol veľmi zle pripravený. Mali sa hrať štyri zápasy, nakoniec sa hrali iba dva. Domáci a FA United sa nedostavili. Odohrali sme dva zápasy. Prvý s KŠK bol v našej réžii, kde nás súper veľmi nepreveril. Druhý zápas proti Tepličke, ktorá nastúpila aj so staršími chlapcami, nás preveril oveľa viac. Zápas bol veľmi vyrovnaný, hoci na malej ploche to bol častokrát viac boj ako futbal ???? Našim chlapcom sa podarilo v poslednej minúte rozhodnúť o víťazstve z čoho mali veľkú radosť, napriek tomu, že hráči súpera sa po zápase nechovali moc fair play.” V Brodne odohrali tri stretnutia z ktorých 2 krát súperom podľahli a ten posledný si užili aj s víťazstvom. Tak isto v Podhorí to bolo pol na pol a deti si užili aj víťazstvá. V Nezbudskej Lúčke to išlo v U11 tiež hladko a deti si užili vysoké víťazstvá a bavili sa futbalom na plnej čiare. Rodičom – trénerom ďakujeme za odkoučovanie turnajov a v príjemnom jesennom počasí opäť zvíťazil šport FUTBAL!!!