V SOBOTU 2.3.2019 NAŠA U-11 NA TURNAJI V TURČIANSKYCH TEPLICIACH BRONZOVÁ!

V konkurencii 10 družstiev si naša U-11 nakoniec vybojovala 3.priečku. No podľa trénera Mariána Ďuricu herne boli na turnaji najlepší a svojich súperov doslova valcovali o čom svedčí celkové skóre 20:1. Náš brankár Tomáš Káčerik inkasoval na turnaji iba 1 gól a ten rozhodol o tretej priečke. V peknej hale sa prezentovali veľmi dobrou hrou plnou nasadenia a futbal si doslova užívali. Hernú pohodu si užívali nielen chalani, ale aj naše dve dievčatá Zuzka s Karolínkou. Dokonca Karolínka Ďatková bola vyhlásená, ako najlepší hráč turnaja!!! Čo je najdôležitejšie je to, že pre trénera boli víťazi naše deti z U-11, za predvedené výkony aj napriek konečnému 3.miestu. všetkým deťom patrí veľká pochvala a je to výzva do ďalšej tréningovej práce, aby si v jarnej časti futbalových súťaží futbal užívali naplo.
Zostava FC JUVENTUS ŽILINA U-11:
Káčerik T. – Ďurica, Kozlík, Beňadik, Belicová, Ďatková, Olejár, Bitušiak.