V SOBOTU 23.2.2019 SI NAŠA U-8 SCHUTI ZAHRALA NA TURNAJI V MARTINE.

Veľmi solídnymi výkonmi sa prezentoval výber našej U-8 na dobre obsadenom turnaji v Martine. V prvej rade išlo hlavne o naberanie skúseností a turnaj splnil svoj účel. V prvom zápase proti Ružomberku to bol trošku slabší rozbeh, ale potom sme dokázali so súpermi držať krok a aj napriek tomu, že sa nám nepodarilo vyhrať ani jeden duel skoro v každom ďalšom zápase sme vždy viedli aj o dva góly no nedokázali sme ich dotiahnúť do víťazného konca. Čo je najdôležitejšie deti sa futbalom bavili hrali s nasadením ukazovali pekné individuálne akcie a čo bolo veľmi dôležité prejavovali emócie a bolo na nich vidno, že keď prehrali mrzelo ich to a v ďalšom zápase opäť vydali zo seba maximum. Za toto im patrí veľká pochvala a malo by to byť pre nich povzbudenie do ďalších tréningov a zápasov.
Zostava FC JUVENTUS U-8:
Bajana, Hrobák, Leško, Lopušan R., Lopušan M., Muth D., Suchánek, Stehura, Stenchlák, Krško A., Valášek.