V SOBOTU 24.11.2018 OD 8:00H. BLESKOVÝ TURNAJ POD HLAVIČKOU CVČ.

V sobotu 24.11.2018 odohrajú naše deti v ŠH V.JAVORKU, Hliny 5 bleskový turnaj pod hlavičkou CVČ. Podľa rozpisu nastúpi v turnaji mladších žiakov výber našej U-13 a U-11, ako CVČ 1 a  výber č.1 U-10, ako CVČ 2 a v kategórií prípravky poobede výber našej U-10, ako CVČ. Takto sú zápasy uvedené aj v rozpise stretnutí. Hrá sa bez rozhodcov, bez výsledkov, bez vyhodnotenia, iba proste hra…Podľa jednotlivých nominácií nech sa deti dostavia do haly na Hlinách 5 cca 30 minút pred prvým zápasom.

NOMINÁCIE kategória MŽ:

CVČ 1:  Káčerík – Belica, Maňo, Tužinský, Beňadik, Bitušiak, Ďurica, Kozlík, Ľach, Očenáš S., Olejár.

CVČ 2: Kopál –  Čaniga, Kucko, Šebestian, Uličný, Waczlav, Fojtík, Macúch, Weichpart, Hrnko.

NOMINÁCIA kategória PRÍPRAVKA:

CVČ:    Šugár S. – Dobrovič D., Hrdina, Jakubec, Kubáň, Mráz, Schwarzkopf, Serafín, Schneider, Frič, Brozová.

ROZPIS ZÁPASOV:

MŽ: 

PRÍPRAVKA: