V SOBOTU 3.10.2020 SME ODOHRALI ĎALŠIE KOLO LIGY PRÍPRAVIEK TENTOKRÁT S MŠK ŽILINA.

Ako sme písali v inom článku naša U11 mala v sobotu dva dueli jeden v Ďurčinej ( o ktorom píšeme v inom príspevku) a duel ligy prípraviek proti domácej U10. Ako zhodnotili tréneri aj v dueli súťaže prípraviek si proti o rok mladším hráčom MŠK Žilina držali rešpekt a s tým sa nedá uspieť. Ani nie polovičné výkony od ťahúňov družstva nestačili na dobre hrajúcich domácich. Škoda, lebo futbal sa odohráva hlavne v hlave a keď chceme uspieť v ťažkých zápasoch proti ťažkým súperom musíme ísť do zápasov s čistou hlavou. Iba takéto zápasy sú merítkom výkonnosti a v takýchto zápasoch chceme byť úspešný, aby sme futbalovo rástli. Samozrejme u detí je dôležité, ako sa ku výsledku dostanú a nielen samotný výsledok, lebo aj prehra posúva vpred hlavne, ak je po dobrom výkone!!! Duel sa po zrátaní všetkých polčasov skončil výsledkom 4:1 pre MŠK ŽILINA. Presným opakom boli duely našej U10, kde po slabšom rozbehu svojho o rok mladšieho súpera prevýšili a ukázali, že im futbal chutí. Peknou hrou, nasadením a sebadôverou vyhrali všetky polčasy a po zrátaní vyhrali 4:0. jednoznačnou záležitosťou bol aj duel našej U9, ktorá si tak isto proti Žilinskej U8 schuti zahrala a predvádzala pekné výkony vo všetkých polčasoch. pekné akcie kopec gólov a chuť hrať až do konca boli hlavné atribúty ich hry. Za výkony v lige prípraviek všetkým deťom ďakujeme.