V SOBOTU NA TURNAJI V MARTINE NAŠA U-7 PREDVIEDLA VÍŤAZNÉ ŤAŽENIE.

Úspešný futbalový víkend zavŕšili deti z našej U-7 na turnaji v Martine. Po prvý krát v tejto kategórií sme sa zúčastnili na turnaji, kde sa hralo systémom 4+1 na hádzanárske bránky. Boli sme zvedavý, ako sa naše deti zhostia tejto úlohy a ozaj sme boli milo prekvapený, akým suverejným spôsobom uvedený turnaj odohrali. jasne dominovali nad každým súperom najmä herne, kde bez akéhokoľvek rešpektu predviedli všetko to čo sa učia na tréningoch, hra 1:1, 1:2, zakončenie všetko v plnom nasadení, čo až niektorých trénerov zo súperových tímov tak prekvapilo, že sa nás boli pýtať, či ten turnaj nehráme náhodou so staršími deťmi ). Od prvého zápasu sme súperov zovreli na ich polovičke a bola to vždy len otázka toho koľko gólov strelíme. No a že to deťom išlo svedčí aj 29 strelených gólov a iba 7 inkasovaných a to až 4 sme dostali v poslednom zápase s Ružomberkom, keď sme viedli už 5:1 a deti sa viac dívali na časovú tabuľu, lebo už cítili a vedeli, že budú prvý a stratili koncentráciu na koniec zápasu ). tak isto sme mali v družstve najlepšieho strelca turnaja s 9 gólmi Michaela Šusteka, samozrejme ten by nikdy nebol bez podpory a snahy celého tímu!!! Ešte dôležitejšie, ako výsledky je to, že sme sa k nim dopracovali svojou hrou, aktivitou a šikovnosťou, lebo nie vždy sa darí mať výsledky a hlavne v týchto detských kategóriách je dôležité, ako ľudsky a futbalovo deti rastú. za vzornú reprezentáciu nielen na ihrisku, ale aj mimo neho musíme teda pochváliť celý tím a toto by malo byť ďalším impulzom do tréningov, aby sme boli stále lepší a lepší.
Zostava FC JUVENTUS U-7:
Hudák R., Orlovský, Ťažký M., Ťažký T., Šoltýs, Šimko, Krško A., Šustek, Káčerik M.