V SOBOTU SA NA FUTURE CUP 2019 BAVILO FUTBALOM CEZ 120 DETÍ.

Po jesennej edícií turnaja Future cup sa v sobotu 26.1.2019 v športovej hale V.Javorku odohral aj jarná časť tentokrát pre mladšiu a staršiu prípravku. Od rána sa do krásnych futbalových súbojov pustili tie najmenšie deti z mladších prípraviek, kde sa hralo systémom 3+0 na 4 malé bránky a ihriská boli ohraničené mantinelmi. my sme mali v hre dve družstvá a to naše výbery z U-7 a U-8, ktoré hrali pod hlavičkou CVČ 1 a CVČ 2. Viac darilo výberu U-8, ale ani deti z U-7, v ktorom sa väčšina detí zúčastnila na takomto turnaji po prvý krát sa sa nedali zahanbiť a ukázali, čo sa na tréningoch naučili. A ozaj to bola veľká radosť pozerať sa s akým zápalom sa deti snažia a majú radosť z každého gólu. Na turnaji nás za CVČ 1 (U-8) reprezentovali: Bajana, Hrobák, Langa, Majtaník, Muth D., Valášek, Weichpart, Zábojník. Za CVČ 2 (U-7): Bujný, Kadík, Šlachta, Macúš, Vojtko, Trnovec, Bukovina, Digaňa, Blaha. Tak isto patrí poďakovanie p.Hrobákovi a p.Bujnému za koučovanie detí pri zápasoch.
Po turnaji mladšej prípravky sa pustili do súbojov aj deti zo staršej prípravky, kde sa hralo systémom 5+1 na hádzanárske bránky. Opäť bolo vidno atraktívny detský futbal plný nasadenia súbojov pekných individuálnych, ale aj kombinačných akcií a samozrejme krásne góly. Aj v tejto kategórií sme mali dve družstvá pod hlavičkou CVČ 1 a CVČ 2, kde sa tentokrát predstavili výbery U-10 a U-9. darilo sa aj našim deťom, keď predvádzali veľmi dobré výkony za čo si zaslúžia všetci veľkú pochvalu, lebo na tomto turnaji sa hralo bez výsledkov a bez rozhodcov, čo deťom nezaťažovalo hlavu, ako stoja v tabuľke. Víťazom na turnaji bola detská radosť a radosť z futbalu, čo sa aj podarilo!!!
Zostava CVČ 1 (U-10): Fučík – Dobrovič D., Kubáň, Serafín, Šlauka, Štofko, Fojtík.
Zostava CVČ 2 (U-9): Krško M. – Drígeľ, Jurga, Paur, Špánik, Tvrdý, Vyletel, Závodský.