V SOBOTU Si UŽÍVAL TURNAJ VÝBER NAŠEJ U-9 V PÚCHOVE.

Tréner Marián Závodský vyzdvihol u detí snahu odohrať turnaj v tempe a nasadení, čo aj niektoré deti predvádzali, ale celkovo, ako tím sme zaostávali vo futbalovom myslení. Dôležité je na týchto turnajoch, aby deti javili záujem predviesť to čo sa na tréningoch učia.Lebo je rozdiel prehrať v zápasoch po výkonoch, ktoré sú bez nasadenia, pohybu, napádania súpera, alebo odchádzať z ihriska síce s prehrou, ale s pocitom dobre odohratého zápasu ). O tom, že je to potrebné svedčia hlavne výkony detí, ktoré majú menej odohraných zápasov. Z takých detí sa veľmi dobre ukázal Samo Jelen, ale aj ostatné deti sa snažili za čo im patrí poďakovanie aj napriek umiestneniu na 5.mieste. Každý jeden odohraný zápas má pre deti veľký význam, ale treba ho odohrať telom aj dušou .
Zostava FC JUVENTUS ŽILINA U-9:
Očenáš L. – Drígeľ, Krško A., Tvrdý, Valko, Jurga, Vilček, Jelen, Ďubašák, Vyletel.