V STREDU 19.8.2020 ODOHRALA NAŠA U11 TRIANGEL V SKLABINI.

Za účasti 3 družstiev podľa pravidiel ligy prípraviek SFZ odohral v stredu poobede naša U11 triangel za účasti domáceho Fomatu Martin a Baníka Prievidze. Podľa slov trénera triangel splnil svoj účel a ukázal rezervy a to, že ešte treba veľa trénovať, aby sme sa stali futbalistami :-)). Ale samozrejme vyjadril pochvalu nad prístupom väčšiny detí ku hre. Výsledkovo sa darilo striedavo oblačne, keď deti zažili aj chuť víťazstva a samozrejme prišli aj niektoré trošku väčšie prehry. Takéto triangle s kvalitnými súpermi sú to najlepšie k napredovaniu a uvedomeniu si, že futbal je drina, ktorá sa odohráva najmä na pravidelnom tréningu, čo by si mal každý uvedomiť. Neriešiť veci, či prší, alebo svieti slniečko, je zima, alebo teplo. Toto platí pre všetky kategórie našej FŠJ, aby si všetci uvedomili, že aj, keď sú prázdniny ten futbalový život je už v plnom prúde, nie až, keď začne školský rok!!!
Je jasné, že je to určitá obeta aj na úkor rodinného komfortu, ale keď chce niekto brať futbal vážne musí sa obetovať!!! V sobotu 22.8.2020 čaká triangel v Sklabini aj našu U9.